HAKKINDA

Balo Demiryolu servisi ile Almanya parsiyel yük taşımacılığına başladık. Avantallı rakamlarımız ile serivisimizi mutlaka deneyin
devamı..
DSL Lojistik olarak yeni ofisimizde hizmetinizdeyiz.
devamı..
Web sitemiz yenilendi
devamı..

 
 
 

DSL Lojistik, 2009 yılından bu yana uluslar arası taşımacılık alanında faaliyet göstermekte olup, müşterilerine en iyi ve en hızlı servisi sunmanın gururunu yaşamaktadır.

600'ü aşkın acente ağımızla hava, kara, deniz ve demiryolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bir başka değişle, dünyanın herhangi bir yerine veya herhangi bir yerinden tüm ithalat ve ihracat yükleriniz için doğru adrestesiniz.

Bize göre, lojistik kavramı taşımacılıkla beraber pek çok aşamayı ifade etmektedir. Bunun için uluslar arası taşımanın tüm modlarını bir araya getirmekle kalmayıp, aynı zamanda depolama, envanter yönetimi ve gümrükleme gibi alanlarda da müşteri beklentilerini karşılamaktayız.

Biz müşterilerimize diyoruz ki;

Bizimle çalışırken beklentilerinizi en üst düzeyde tutun, çünkü biz sizin gibi düşünüyor ve size en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Bizi aramaktan çekinmeyin. Bizi aradığınızda oyalanmaz, gerekli bilgiyi zamanında temin edersiniz. Çünkü DSL Lojistik olarak; verdiğimiz lojistik hizmetinin her aşamasında ve sonrasında da sizin yol gösteren feneriniz olmaktan gurur duyarız.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz, uluslar arası boyutta başta LCL taşımacılık olmak üzere sunduğumuz tüm lojistik servislerimizde sektör lideri olmaktır.

Misyonumuz ise, yaratıcı metotlar kullanarak zengin lojistik çözümler sunmaktır.

Copyright 2011 DSL Lojistik
Bu sitede kullanılan fotoğraf ve belgeler orijinal veya lisanslı olup, izinsiz kullanılamaz.
Web Tasarım - Venüs Ajans