Hakkımızda

Firmamız 2009 yılından bu yana uluslararası taşımacılık alanında faaliyet göstermektedir. Deniz, hava, kara ve demiryolu taşımacılığı konusunda güçlü network ağımız sayesinde dünyanın bir çok noktasında hizmet verebilmektedir.

Bir başka deyişle, dünyanın herhangi bir yerine veya herhangi bir yerinden organize edeceğiniz tüm ithalat ve ihracat yükleriniz için doğru adrestesiniz.

Bize göre, lojistik kavramı taşımacılıkla beraber pek çok aşamayı ifade etmektedir. Bunun için uluslararası taşımacılıktaki tüm modları sadece bir araya getirmekle kalmayıp; bu amaç doğrultusunda ihtiyaç ve hedeflerinize en uygun taşıma şeklini analiz ederek, yüklerinizin güvenli ve sağlam bir şeklide son teslim noktasına ulaşmasını sağlamaktayız. Bunlara ilaveten; depolama, envanter yönetimi ve gümrükleme gibi alanlarda da müşterilerimize çözümler üretebilmekteyiz.

Bizimle çalışırken beklentilerinizi en üst düzeyde tutun; çünkü biz sizin gibi düşünüyor ve size en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

DSL Lojistik olarak; verdiğimiz lojistik hizmetinin her aşamasında hatta sonrasında da sizin yolunuzu aydınlatan ve size yol gösteren feneriniz olmaktan her zaman gurur duyarız.