Kara Yolu Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımacılığında çözüm odaklı yaklaşımımız, uzman kadromuz, etkin çözümlerimiz, çalışma prensiplerimiz,operasyon deneyimimiz ve sınırsız desteğimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Dünyadaki karayolu lojistik firmaları arasında ayrıcalıklı yerimizi almak üzere emin adımlarla yürürken en büyük motivasyonumuz müşterilerimizin de bizimle birlikte büyümesine ve güçlenmesine destek olmak.

Karayolu Taşımacılığında Sunduğumuz hizmetlerimiz ;

  • Komple ve parsiyel servis
  • Proje yüklemeleri
  • Gabari dışı malların taşınması
  • CIS ülkelerine Avrupa’dan TC aktarmalı taşıma
  • Türkiye’den direkt servis

Uydu takibini mümkün kılan gelişmiş teknoloji donanımlı araçlar ile Avrupa, Türki Cumhuriyetler’e ve Ortadoğu’ya ithalat-ihracat full veya parsiyel her türlü yük taşımacılığı tarafımızca gerçekleştirilip kapıdan kapıya hizmet sunmaktayız.

Özellikle Rusya, Ukrayna ve Kazakistan’daki geniş ağımız ile ihracat ve ithalatlarınızda kapıdan kapıya servisin yanı sıra gümrükleme ve depolama hizmeti de sunmaktayız.

DSL Lojistik olarak entegre lojistik çözümlerimizle, karayolu yük taşımacılığına dair tüm hizmetlerimizi aynı zamanda havayolu ve denizyolu lojistik hizmetlerimizle de birleştirerek ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek önceliğimizdir.

Lojistik ihtiyaçlarınızı dilerseniz tek hizmet kapsamında dilerseniz bütünleşik bir yaklaşımla en doğru şekilde karşılayabileceğiniz uluslararası çözüm ortağınız olarak, ihtiyacınıza en uygun ve en ekonomik kombinasyonları oluşturmak ve tüm operasyon süreçlerini takip etmek için her zaman yanınızdayız.

Gabari dışı ağır hacimli yükleriniz, profesyonel ekibimizle birlikte en ince detayına kadar planlayarak ve tüm operasyonu kusursuz şekilde yöneterek, en güvenli şekilde istenilen noktaya ulaştırıyoruz.

Yüksek sorumluluk anlayışıyla çalışan ekibimiz hem yüklerinizin, hem de karayolu nakliye sürecinde yolumuzun kesiştiği her canlının güvenliğine ve varlık sebebine değer vererek hareket eder. Tüm tedbirleri alarak projeyi planlar ve uluslararası standartlara uygun, özenli ve dikkatli bir yaklaşımla süreç yönetimini gerçekleştirerek sorunsuz biçimde ürünlerinizi teslim noktasına kadar ulaştırır.

Karayolu nakliye alanındaki tüm hizmetlerde bize olan güveniniz için teşekkür ederiz.